Skip to main content

Visionnaire ma przyjemność ogłosić, że regał LEONARDO, zaprojektowany przez Alessandro La Spadę, zdobył nagrodę 2023 Wallpaper* Design Awards w kategorii Best Sleeper Hits.

Rodzina Leonardo już od dłuższego czasu jest jedną z najbardziej kultowych serii projektanta Alessandro La Spada, z jej charakterystycznymi elementami, takimi jak pionowa tekstura cannetè i rozpoznawalny zaokrąglony wewnętrzny krój. Regał na książki Leonardo kontynuuje ten styl dzięki otwartej konstrukcji i delikatnemu podświetleniu, co czyni go idealną półką do przestrzeni, w której twoja ulubiona kolekcja książek może zabłysnąć. Tylny panel cannetè pokryty skórą lub tkaniną po oświetleniu ukazuje również efekt wytłoczenia, tworząc subtelne, ale wyrafinowane tło.

Pozostałe nagrody Wallpaper* dla Visionnaire

 

W 2022 roku lampa podłogowa Apple projektu m2atelier zwyciężyła w kategorii Best Rock Stars. Nazwa Apple pochodzi od zabawnego „uchwytu” na górze, przypominającego łodygę jabłka, dzięki któremu użytkownik może łatwo obracać dyfuzor. Podstawa z marmuru Travertino, Botticino lub Carrara jest prostym, ale zaawansowanym technologicznie elementem z przyciskiem umieszczonym na podstawie, aby dostosować intensywność światła i łatwo stworzyć czarującą atmosferę.

W 2021 roku stolik kawowy Admeto zaprojektowany przez Marco Pivę zwyciężył w kategorii Best Curves. Dzięki lekkiemu, przydymionemu szklanemu blatowi i podstawie wykonanej z metalu i marmuru z dekoracyjnymi żłobieniami, ten stolik kawowy staje się solidną, ale nie ciężką kombinacją.

W 2019 roku konsola Marty, również zaprojektowana przez Marco Pivę, zwyciężyła w kategorii Dream Factory. Metal, lustro i szkło są połączone w taki sposób, aby stworzyć elegancki i lekki stolik boczny.

W 2017 roku stolik kawowy Tea-Party zaprojektowany przez Alessandro La Spada zwyciężył w kategorii Best Stripes. Jest to gra yin i yang, z białym efektem wycięcia w okrągłym kształcie uzyskanym dzięki użyciu marmuru Carrara w kontrastowym kolorze.

 

Visionnaire tworzy piękne wnętrza, dzięki wyjątkowemu talentowi projektowemu. Każdy przedmiot jest stworzony z pasją i pomysłowością wnosząc do życia pasmo ekscytacji.